Asistent/ka Account Managera - OZZ nebo ČID, PID Ostrava

Plat:
17800 - 68000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Ostrava

Popis pozice

- Komunikace se svěřenými zákazníky převážně z řad příspěvkových organizací (školy, města, obce, aj.), firem a společností;
- Péče o zákazníky;
- Zjišťování potřeb zákazníků v oblasti ICT;
- Zajištování schůzek pro vedení společnosti a AM (Account Managery);
- Vedení agendy v informačním systému;
- Komunikace s produktovými manažery, kteří vytvářejí nabídky pro konkrétní zákazníky;

Požadavky na uchazeče

- OZZ (osoba zdravotně znevýhodněná) nebo ČID (částečný invalidní důchod), PID (plný invalidní důchod);
- Min. SŠ vzdělání;
- Zkušenosti s prodejem;
- Ochota učit se novým věcem;
- Znalost MS Office a práce na PC;
- Výtečné komunikační a vyjadřovací schopnosti;
- Pečlivost a svědomitost;
- Pracovitost;

Nabídka

- HPP po zkušební době přechod na dobu neurčitou;
- Osobní přístup k zaměstnancům;
- Pohodový pracovní kolektiv;
- Jednosměnný provoz bez víkendů;
- Notebook a mobilní telefon s neomezeným tarifem i pro osobní užití;
- Příspěvek na cestovné;
- Vánoční odměny;
- Stravenky;
- Provize ze zisku, odměny za každou dohodnutou schůzku;
- Sebevzdělávání (pravidelná účast na seminářích a workshopech v IT oboru);
- Moderní, klimatizované kanceláře v centru Ostravy s MHD dostupností (autobusová zastávka cca 3 min. chůze, hlavní vlakové nádraží cca 10 min. chůze);
- Možnost Home Office;

Poznámka

Jako poskytovatelé náhradního plnění máme zájem výhradně o zaměstnance, kteří jsou OZZ (osoba zdravotně znevýhodněná), nebo mají ČID (částečný invalidní důchod) anebo PID (plný invalidní důchod)!

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
KK-TECH s.r.o.
Adresa:
Ostrava
Telefon:
+420 731 775 778
Mobil:
+420 731 711 701
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lukáš Krywult