Aktuální Brigády (278) - strana 12

Brigády
Doplňovač (Liberec)
- příjemný kolektiv - mzdu 105,–/hod. - možnost záloh
před 14 dny | Liberec | BRIGÁDA
zobrazit nabídku»
Letní brigáda - 129,-/hod. (Roztoky)
- noční směny - možnost záloh - nástup ihned - mzda 129,-/hod.
před 14 dny | Roztoky | BRIGÁDA
Brigáda nakládka/vykládka (Rudná u Prahy) 150 Kč/hodinu
- místo výkonu: Praha - západ (Rudná u Prahy) - platové podmínky: 150,-/hod.
před 14 dny | Rudná u Prahy | BRIGÁDA
Strážný, detektiv/Plzeň
Pracovní náplň: Hledáme bezpečnostní dohled nad prodejnou se zbožím pro dům a zahradu v Plzni - práce s kamerovým systémem -obchůzky po objektu -denní služby Požadavky: dobrá fyzická kondice, trestní bezúhonnost,...
před 14 dny | Plzeň | BRIGÁDA
Prodavač/ka řeznictví Procházka - Mimoň
pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky kreativní práci s lidmi s možností postupu
před 14 dny | Mimoň | BRIGÁDA
Obsluha pultů (Liberec)
- dlouhodobou brigádu, - nástup IHNED - možnost záloh, - mzda 105,–/hod. - nepravidelné směny, ranní/odpolední
Doplňování ovoce-zeleniny (Hradec Králové)
· nástup možný IHNED nebo dle dohody · mzda 120,–/hod · možnost záloh · férové jednání a přístup
před 14 dny | Hradec Králové | BRIGÁDA
Doplňování/vybalování zboží - Ihned
- DPČ - dlouhodobou spolupráci - možnost týdenních záloh
minulý měsíc | Kolín | BRIGÁDA
Brigáda v Obchodě - Hradec Králové
Mzda 120 czk/hod pravidelné zálohy zaškolení přátelský kolektiv směny dle domluvy
minulý měsíc | Hradec Králové | BRIGÁDA
Brigáda v obchodě 120Kč/hod (Rajhrad)
- mzda 120,-/hod. - možnost záloh - možnost plánování směn - dlouhodobá spolupráce
minulý měsíc | Rajhrad | BRIGÁDA
Prodavač/ka řeznictví Procházka - Mladá Boleslav
před 2 měsíci | Mladá Boleslav | BRIGÁDA

Pozor, nejsme úřad práce!