Design engineer Plzeň - sever

Plat:
40000 - 60000 Kč za měsíc
Okres:
Plzeň-sever

Popis pozice

V dnešní době velice atraktivní obor automatizace se zahraničním vedením, kde 80% produkce jde do automotive elektroniky a 20% zahrnují trendy produkty např. pro chytrou domácnost vyráběné na míru zákazníkovi. Na Plzni-severu najde uplatnění zkušený CAD mechanical design engineer. Jsi to ty? Čti níže!
* Spolupráce s klienty a designovými týmy na určení požadavků na mechanické systémy
* Návrh designu automatických strojů a funkčních celků
* Provádění mechanických návrhů pomocí CAD a 3D programů
* Vytváření simulace a vizualizace
* Využití 3D technologie tisku pro testování funkčnosti
* Komunikace s klienty, dohled nad dodavateli
* Příprava technické zprávy, dokumentů se specifikacemi
* Sledovaní nejnovějších pokroků v technologii a designových trendech
* Předávání zkušeností profesně mladším

Požadavky na uchazeče

* VŠ vzdělání
* zkušenost s programováním v CAD, znalost technologie 3D tisku
* zkušenost s vývojem automatických strojů
* znalost bezpečnosti a ergonomie strojů
* anglický jazyk na pokročilé úrovni

Nabídka

* smlouva na dobu neurčitou
* atraktivní finanční ohodnocení
* roční bonus
* 25 dní dovolené
* příspěvek na dojíždění
* profesní rozvoj
* jazykové kurzy
* pružná pracovní doba
* stravenková karta
* příspěvek na připojištění
* možnost nástupu ihned

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 603 551 982
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Tereza Cuchalová