Technolog | montáž | Třebíčsko Třebíč

Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Třebíč

Popis pozice

Jste člověk se zápalem pro techniku? V naší firmě hledáme nového člena týmu na pozici TECHNOLOGA MONTÁŽE, kde budete mít příležitost přímo ovlivnit směr a kvalitu naší produkce. Naše očekávání? Přinést nové myšlenky, zlepšovat procesy a být připraven na výzvy, které přináší moderní výroba se zajímavým produktem, který není automotive!

Co od vás očekáváme:

- Spolupráce na zavádění nových produktů a technologií do výroby
- Navrhování a testování změn pro zlepšení efektivity a kvality
- Řešení problémů a hledání způsobů, jak zefektivnit produkci
- Komunikace s mateřskou společností a účast na týmové práci

Požadavky na uchazeče

- Minimálně SŠ vzděláním v technickém oboru
- Zkušenosti na podobné pozici výhodou
- Znalost AJ nebo NJ obrovskou výhodou!
- Týmovost, zodpovědnost, systematičnost

Nabídka

- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Pružná pracovní doba
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové vzdělávání

Název společnosti:
Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
Adresa:
Jihlava
Telefon:
420734845600
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Veronika Dobrovolná