Regionální ředitel IT Turnov

Okres:
Liberec

Popis pozice

Hledáme zkušeného a ambiciózního Regionálního IT Manažera, který bude mít na starosti správu a koordinaci IT operací v našem regionu.
Hlavními úkoly budou řízení IT infrastruktury, podpora uživatelů, strategické plánování a implementace nových technologií.
* Správa a údržba IT infrastruktury v regionu.
* Řízení a podpora uživatelů v oblasti IT služeb.
* Návrh a implementace IT strategií a řešení pro podporu podnikových cílů.
* Řízení projektů souvisejících s IT infrastrukturou a aplikacemi.
* Spolupráce s globálním IT týmem na implementaci standardů a procesů.
* Zajištění dodržování bezpečnostních standardů a pravidel.
* Koordinovat vhodné školení pro IT týmy a zajistit a kontrolovat jejich schopnost ovládat IT pro dané úkoly ve výrobě.
* Podporovat závody při správě IT rozpočtu v souladu s definovanými postupy firem a osvědčenými postupy.
* Koordinovat firemní IT v projektových týmech při nasazování IT technologií.
* Zajistit, aby žádná lokální řešení IT nebyla vyvíjena bez explicitního schválení/validace od firemního IT.

Požadavky na uchazeče

* Zkušenost v oblasti IT managementu, ideálně na pozici regionálního manažera nebo obdobné role.
* Silné znalosti síťových technologií, operačních systémů a IT infrastruktury.
* Schopnost efektivně řídit projekty a týmy.
* Analytické a problémové řešitelské schopnosti.
* Vynikající komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu.
* Schopnost efektivně se orientovat v rychle se měnícím prostředí.
* Vysokoškolské vzdělání v oblasti informatiky, IT managementu nebo příbuzného oboru.
* Minimálně 5 let zkušeností v IT oblasti, včetně aspoň 2 roky na pozici s řídícími povinnostmi.

Nabídka

* Příležitost pracovat v rychle rostoucí společnosti s ambicemi expanze.
* Konkurenceschopný plat a benefitní balíček.
* Možnost osobního a profesního rozvoje.
* Práce v přátelském a podporujícím pracovním prostředí.

V případě zájmu pošlete životopis v českém a anglickém jazyce.

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 733 641 991
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Petra Stančevová