Pomocná síla v kuchyni Kladno

Plat:
130 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Kladno
Okres:
Kladno
Počet míst:
1
Hodin týdně:
28

Popis pozice

Místo je vyhrazeno pro OZP .

Požadujeme:

- jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné,

- osoba starší 18 let,

- ochotu učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.

- praxe v oboru není nutná - zaměstnance zaškolíme.

Pracovní náplň:

- příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení, obalování, krájení surovin,

- úklid na pracovišti.

Poznámka:

- je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Nabízíme:

- závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek 6,5 hod / denně, benefity.

Telefonický kontakt: Po - Pá 08:00 - 15:00 hod nebo e-mailem viz výše.

Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě.

Název společnosti:
Bufet.cz Kladno s.r.o.
Telefon:
728 419 595
Odpovědná osoba:
Ladislav Hrdlička
Reference:
67052424