Obchodní referent/referentka Prostějov

Plat:
21300 - 40000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Prostějov
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1

Popis pozice

Životopis zasílejte na email: pfaff-servis@seznam.cz

Náplň práce: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, zpracování došlých objednávek, realizace zakázek včetně jejich evidence, fakturace, evidence zákazníků, aktualizace databáze, objednávky přepravy, správa e-shopu, evidence a vyřizování případných reklamací, spolupráce s kolegy napříč odděleními, zabezpečení dalších podpůrných činností.

Věnujeme se jak jednotlivcům, tak i firmám. Více o nás a o tom, co děláme na www.gastropfaff.cz

Požadujeme: minimálně středoškolské vzděláním s maturitou, základy anglického nebo německého jazyka (každodenní komunikace s dodavatelem), aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, klademe důraz na pečlivost, logické uvažování, výborné vyjadřování písmem i slovem, vstřícné a ochotné jednání, profesionální a odpovědný přístup, samostatnost, vlastní iniciativu, komunikativnost, příjemné vystupování, důsledné dokončování rozpracovaných úkolů, zkušenost s prodejem, profesním odíváním či gastro provozem výhodou

Nabízíme: motivující platové podmínky s vazbou na výsledky své práce, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, káva a čaj na pracovišti, sleva na firemní výrobky, služby, služební telefon

Název společnosti:
PFAFF - SERVIS spol. s r.o.
Telefon:
724 055 598
Odpovědná osoba:
Michal Němec
Reference:
67052705