Zapisovatel/ zapisovatelka okresního soudu v Břeclavi Břeclav

Plat:
21800 - 27260 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Břeclav
Okres:
Břeclav
Počet míst:
1

Popis pozice

7.5.2024 - Provádění administrativních úkonů souvisejících se zabezpečováním přípravy a průběhu soudního řízení, předvolávání účastníků k jednání, vyhotovování protokolů z jednání, vyhotovování rozhodnutí a administrativní vyřizování po rozsudkové agendy. Min. SŠ, vhodné i pro absolventy a OZP, výborná znalost ČJ, dobrá uživatelská znalost práce na PC (WORD, OUTLOOK), včetně rychlého psaní hmatovou metodou, trestní a morální bezúhonnost, slušné vystupování a ochota vzdělávat se. KONTAKT: NEJPOZDĚJI DO 7.6.2024 DORUČIT OSOBNĚ, POŠTOU NEBO ELEKTRONICKY STRUKTUROVANÝ PROFESNÍ ŽIVOTOPIS A KOPII DOKLADU O DOSAŽENÉM VZDĚLÁNÍ K RUKÁM Bc. Miroslavy Rezové, tel.: 519 366 238, e-mail: mrezova@osoud.brv.justice.cz.

Místo výkonu práce: Břeclav

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Práce s PC - jiné

Název společnosti:
OKRESNÍ SOUD V BŘECLAVI
Telefon:
519 366 238
Odpovědná osoba:
Miroslava Rezová
Reference:
67052768