Ošetřovatel/ošetřovatelka drůbeže Hnojice Hnojice

Plat:
22500 Kč
Město:
Hnojice
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Nástup možný ihned.

Jak vás odměníme: hrubá mzda je od 22.500 Kč / měsíčně, dále pak nenárokové odměny (v návaznosti na dosažení celkového plnění), čtvrtletní a roční odměny a další prémie za turnusy.

Co Vám nabídneme: pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, jak spolu umíme pracovat a když budeme vzájemně spokojeni, tak prodloužíme na dobu neurčitou. Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve

Požadujeme: minimálně základní vzdělání, spolehlivost a zodpovědnost.

Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství (pouze ranní směny) a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.

Pokud není u nabídky uvedeno jinak, neváhejte nás kontaktovat na tel. 461 616 111 nebo na e-mailovou adresu prace@machdrubez.cz. Potěší nás to.

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, odměna při životních jubileích, čtvrtletní a roční odměny a další prémie za turnusy

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Název společnosti:
MACH DRŮBEŽ a.s.
Telefon:
733 787 647
Odpovědná osoba:
Petra Bohuňková
Reference:
67052673