Prodavač/ka Liberec

Plat:
8000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1
Hodin týdně:
15

Popis pozice

Vidíte se v tom? Máte zdravotní handicap?

- jsem OZP

- chci pracovat na zkrácený úvazek

- mám smysl pro pořádek, pečlivost a důslednost

- mám předchozí praxi v prodeji

- jsem komunikativní ve vztahu k zákazníkovi

Popis práce:

· Prodej výrobků chráněné dílny Sdružení TULIPAN, z.s.

· Přímý prodej na trzích a jarmarcích v rámci Libereckého kraje (převážně trhy s vánoční atmosférou)

· Komunikace se zákazníky

. Pracovní doba je rozvržena na ranní a odpolední směny, případně i na víkendy - dle nutnosti.

· Časová flexibilita

· Spolupráce při přípravě a demontáži prodejního stánku

Požadujeme:

· POUZE osoby OZP

· zodpovědnost, pečlivost, svědomitost, samostatnost, důslednost

· komunikativnost, slušný vzhled a příjemné vystupování

· vyučení nebo zkušenosti v prodeji výhodou

· ŘP skupiny B výhodou (není podmínkou)

Nabízíme:

- pracovní smlouvu na zkrácený úvazek na dobu určitou

- možnost účasti na volnočasových aktivitách

- odborné zaškolení, podporu týmu

- více o nás na www.sdruzenitulipan.cz

- Sleva na firemní výrobky/služby

- vzdělávací kurzy, školení

- firemní akce

SPOLU ROZKVETEME!

Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 8:30 do 13:30.

Název společnosti:
Sdružení TULIPAN, z.s.
Telefon:
771 159 117
Odpovědná osoba:
Michaela Čalounová
Reference:
67015361