Pokojská Morašice

Plat:
22000 - 25000 Kč
Město:
Morašice
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

MÍSTO VHODNÉ PRO OZZ

Místo výkonu práce: Morašice u Chrudimě

POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B výhodou

Iniciativní přístup, spolehlivost, loajálnost, zájem o další rozvoj.

Pokojská, úklid budov a wellness.

Možnost zkráceného úvazku.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce v příjemném prostředí v mladém kolektivu, podíl na hospodářských výsledcích firmy, možnost poskytnutí přechodného ubytování v resortu, sleva na stravování, sleva na využívání wellness, podpora vzdělávání v oboru.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v pracovní dny od 8.00 - 17.00 hod., nebo na e-mailové adrese.

Název společnosti:
Penzion Bačalský mlýn, s.r.o.
Telefon:
731904888
Odpovědná osoba:
Natálie Žáková
Reference:
67052458