Zahradník / zahradnice- ovocnář / ovocnářka Holovousy

Plat:
25000 - 35000 Kč
Město:
Holovousy
Okres:
Jičín
Počet míst:
1

Popis pozice

Popis pracovního místa:

o Práce v ovocných sadech ( řez, tvarování, sklizeň, apod.)

o Zakládání a hodnocení výsadeb

o Práce v ovocné školce ( školkování, očkování, roubování, apod.)

o Práce se zemědělskou mechanizací

Požadujeme:

o SŠ vzdělání zahradnického nebo zemědělského směru

o Praxe v oboru ovocnářství nebo školkařství

o Uživatelská práce na PC výhodou

o Řidičský průkaz sk. B a T

o Organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Požadujeme strukturovaný životopis

Výhody:

o Nástup možný ihned

o Průběžné proškolování a získání nových zkušeností v oboru

o Zajímavou práci ve společnosti s bohatou historií

o Stálé a perspektivní zaměstnání

o Firemní benefity (5 dní dovolené nad zák. rámec,příspěvek na stravování)

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Název společnosti:
VÝZKUMNÝ A ŠLECHTITELSKÝ ÚSTAV OVOCNÁŘSKÝ HOLOVOUSY s.r.o.
Telefon:
739 310 321
Odpovědná osoba:
Tomáš Zmeškal
Reference:
67052248