Střihač / střihačka Nová Paka

Plat:
22600 Kč
Město:
Nová Paka
Okres:
Jičín
Počet míst:
1

Popis pozice

Nezáleží na vzdělání, ale na zkušenosti a šikovnosti.

Náplní práce je manipulace s látkami v metráži, vrstvení na stříhací stůl, pokládání střihů, stříhání kotoučovou pilou (případně dostřihy ručně nůžkami). Dále pak kompletace a značení dílů. Evidování nastříhaných kusů a materiálu.

Od uchazeče očekáváme manuální zručnost, přesnost a preciznost. Dále spolehlivost, samostatnost, odpovědný přístup k práci a především chuť pracovat a učit se. Základní znalost práce na PC.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v malé šicí dílně, práci na HPP - pracovní poměr je možné po roce prodloužit, preferujeme dlouhodobou spolupráci. Pracovní doba flexibilní - ve všední dny a víkendy volné. Po zapracování možnosti odměn.

Zkušenost z oboru vítána, ale určitě není podmínkou, rádi zaučíme.

Šijeme výbavičky do dětských postýlek, oblečení pro děti a cestovní nepromokavé sady.

Výhody:

- flexibilní pracovní doba

- rodinná firma

Název společnosti:
Emiimio s.r.o.
Telefon:
778590001 od 8:00 do
Odpovědná osoba:
Lucie Morávková
Reference:
67051940