Kurýr / kurýrka Hradec Králové

Plat:
25000 - 30000 Kč
Město:
Hradec Králové
Počet míst:
2

Popis pozice

- Nabízíme stabilní zaměstnání, skvělý kolektiv, férová domluva, konec směny dle vaší rychlosti, po zaučení nové vozidlo, peněžní bonusy za správně odvedenou práci.

- Vhodné i pro cizince, kteří se domluví česky, pro ženy i muže.

-Znalost práce a řízení dodávky výhodou, ale není nutností - zaučíme.

- Požadujeme trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.- aktivní řidič, dále schopnost, spolehlivost a samostatnost.

- Práce na HPP či formou dohody.

- Více informací: +420 602 159 095 /gutek@autohkz.cz

Název společnosti:
AUTO HKZ s.r.o.
Telefon:
608 583 360
Odpovědná osoba:
Tomáš Hartman
Reference:
67052028