Sociální pracovník - pracovnice Trutnov

Plat:
25500 - 40100 Kč
Město:
Trutnov
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Úvazek: 1,0

Nástupní plat 25 500 - 40 100 Kč podle dosavadní praxe

Požadované vzdělání: vyšší odborné v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitativní a sociální činnost vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studiu v programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku

další požadavky: samostatnost, flexibilita, chuť se vzdělávat a rozvíjet, výhodou jsou praktické zkušenosti v sociální práci

Název společnosti:
Pedagogicko-psychologická poradna Královéhradeckého kraje
Odpovědná osoba:
Ivana Skalková
Reference:
67052365