Lektor/ka jazykové školy Zlín

Plat:
250 - 400 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
1

Popis pozice

Hledáme na výuku angličtiny kreativní lidi - lektory/lektorky, kteří vyjdou vstříc požadavkům firemních klientů. Jedná se o výuku dospělých ve firmách na Zlínsku.

Nutná je praxe ve výuce angličtiny.

Ohodnocení se odvíjí od zkušeností v oboru, certifikátů a zpětné vazby od klienta.

Rozsah spolupráce závisí na kvalitě výuky a kvalitě organizace práce.

Do e-mailu s životopisem prosím uveďte:

a) odkud jste

b) délku lektorské praxe

c) diplom a dosažené certifikáty

d) vaši motivaci stát se našim lektorem.

Vyhrazujeme si neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky.?

Místo výkonu práce: Zlín, Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

Nabízíme: pružná pracovní doba

Název společnosti:
Trend Language Solutions s.r.o.
Telefon:
608938936
Odpovědná osoba:
Dagmar Knotová
Reference:
66823001