Uklízeč/ka Šumperk

Plat:
4725 - 7088 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Šumperk
Okres:
Šumperk
Počet míst:
4
Hodin týdně:
15

Popis pozice

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště (kontaktní osoba se tam nenachází), prvotní kontakt je nutný telefonicky (PO, ST, ČT, PÁ 8:00-15:00 a ÚT 8:00 - 13:00 hod. )

nebo e-mailem.?

Tato práce je určena pro osoby s OZP na částečný úvazek na 2-3 hod./den. v chráněných dílnách. Jedná se o pravidelný úklid administrativních a výrobních prostorů.

Náplň práce:

" zametání, vysávání, mytí podlah

" vykonávat různé úklidové činnosti pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů a vybavení kanceláří.

Tato náplň je rozvržená na celý den například:

" od 6:00 - 9:00 úklid kanceláří

" od 7:00 - 10:00 úklid dílen

" od10:00 - 12:00 úklid chodeb, toalet apod.

Úklid může být individuálně rozvržený.

Nabíráme několik pracovníků na úklid, práci si mohou individuálně rozvrhnout mezi sebou.

Požadujeme:

" min. věk 18 let

" smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci a příjemné vystupování

Název společnosti:
VS Facility Agency s.r.o.
Telefon:
605599731
Odpovědná osoba:
Andrea Vaněrová, Hana Barvová
Reference:
67032417