Manipulační dělník, závozník Nýřany

Plat:
31500 Kč
Město:
Nýřany
Okres:
Plzeň-sever
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem, tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici Manipulační dělník, závozník

Náplň práce: manipulace s odpadovými nádobami a kontejnery, koordinace nakládky a vykládky materiálu, obsluha lisů, dotřiďování surovin.

Požadujeme: zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce.

Nabízíme: nástup možný ihned, jednosměnný provoz, volné víkendy, placené přesčasové hodiny, možnost rozšíření kvalifikace, roční odměny, příspěvky na stravování, odpovídající platové ohodnocení od 31 500 Kč podle kvalifikace a zařazení.

První kontakt osobně, telefonicky či e-mailem.

Název společnosti:
EKO-SEPAR, s. r. o.
Telefon:
702 290 153
Odpovědná osoba:
Jaroslav Chodora
Reference:
67051821