Lakýrník (až 230 Kč/hod) + 3500 Kč na dopravu/ubytování Nový Jičín

Možnost ubytování:
ano
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Nový Jičín

Popis pozice

lakování velkých ploch dopravních strojů základní a povrchovou dvousložkovou barvou
tmelení, broušení velkých ploch
míchání nátěrových hmot a tmelů dle předepsaných poměrů
opravy nátěrů

Požadavky na uchazeče

SOU lakýrník / malíř ( není podmínkou)
praxe v oboru lakýrníka – lakování mokrou barvou, vysokotlakou pistolí
zkušenost s přípravou dvousložkových barev
ochotu pracovat ve 12 hodinovém provoze / turnusové směny 6 dní práce 3 dny volna/ denní a noční směny

Nabídka

dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
možnost záloh
možnost kariérního růstu
příspěvek na ubytování, případné ubytování v blízkosti pracoviště Vám zajistíme
příspěvek na dojíždění nad 30 Km od pracoviště - až 3500 Kč.
mzda – až 230 Kč/hod (dle zařazení)
Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED

Název společnosti:
Markmont s.r.o
Adresa:
Ostrava
Telefon:
+ 420 777 743 051
Mobil:
+420 608660172
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Aneta Červinková