Koordinátor na MS v Hokeji Praha

Okres:
Praha

Popis pozice

organizace většiho počtu lidí při nástupu a výstupu ze směny (cca 100 zaměstnanců / směna)
komunikace se zaměstnanci
řešení adhoc úkolů

Požadavky na uchazeče

Máš zkušenosti s organizací většího počtu lidí?
Jsi časově flexibilní od 10. do 26.5.?
Pokud ano, tak hledáme právě Tebe!

zkušenosti s organizací většího počtů zaměstnanců výhodou
zkušenosti na pozici koordinátora výhodou
spolehlivost, loajalita
časová flexibilita od 10. do 26.5.

Nabídka

spolupráce na DPP
mzda: 180 Kč / hod + 20 Kč / hod bonus
příplatek za víkend 10%
lokalita: O2 Areana (metro Českomoravská)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 727 810 545
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Sabina Šváchová