Pracovník/nice úklidu Choceň

Plat:
18900 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Choceň
Okres:
Ústí nad Orlicí
Počet míst:
2
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Do kolektivu pracovníků v Chocni - Dvořisku přijmu kolegu/kolegyni na pozici pracovníka/ce úklidu.

Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním, invalidní důchodce nebo osoby se změněnou pracovní schopností "OZZ".

Pracovní doba od: 05:00 nebo 06:00 hodin a délka dle dohody.

Požadujeme:

- spolehlivost

- zodpovědnost

- věk od 18 let

Nabízíme:

- prémie, příplatky

- odměny za celý odpracovaný měsíc

- prací a čistící prostředky

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Dlouhý Maxmilián, DiS., tel.: 721 503 674, e-mail: dlouhy@vidocq.cz

PROSÍM UCHAZEČE, ABY ZAMĚSTNAVATELE NEJPRVE KONTAKTOVALI PROSTŘEDNICTVÍM TELEFONU NEBO EMAILU, NA JEHOŽ ZÁKLADĚ BUDE DOMLUVENA SCHŮZKA.

ZAMĚSTNAVATEL SE NEZDRŽUJE NA ADRESE VÝKONU PRÁCE.

Název společnosti:
Hlídací a úklidová agentura s.r.o.
Telefon:
721 503 674
Odpovědná osoba:
Maxmilián Dlouhý
Reference:
67051181