Gaming specialista - 170 Kč/hod. Praha Praha

Plat:
170 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe, Ukrajina
Okres:
Praha

Popis pozice

Poskytování zákaznického servisu a péče o naše návštěvníky v zábavním centru.
Zajišťování správného provozu a údržby herních zařízení.
Pomoc návštěvníkům s obsluhou a poradenstvím ohledně různých her a aktivit.
Řízení a dohled nad údržbou herních zařízení a zabezpečení bezpečného a hygienického prostředí pro zákazníky.

Požadavky na uchazeče

-Komunikační dovednosti,
-znalost anglického jazyka je podmínkou,
-Nadšení pro práci v zážitkovém centru,
-Aktivní přístup k práci,
-Časovou flexibilitu, včetně víkendů a večerních směn.

Nabídka

- Možnost profesního růstu a rozvoje v zážitkovém centru,
- Konkurenční odměny a výhody,
- Jedinečné pracovní prostředí plné zábavy a interaktivních her,
- 170Kč/hod v práci na plný úvazek,
- Směnný provoz s cyklem krátký - dlouhý týden, zaručující dostatek času pro vaše osobní záležitosti.

Název společnosti:
ABZAKOVO spol.s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
774222236
Mobil:
775522219
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Abzakovo - Sklady