Pomocný kuchař/ka Opava

Plat:
20000 - 25000 Kč
Město:
Opava
Okres:
Opava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

* KO:Schneiderová Sarah, tel.: 731 103 451, 603 575 197. Nabídku zašlete na e-mail: schneiderova.sarah@gmail.com nebo dalibor.schneider@seznam.cz.

V případě zájmu přiložte do odpovědi inzerátu základní informace o své osobě (nejlépe přiložte aktuální životopis). Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Restaurace Lidový dům v Opavě hledá manuálně zručnou výpomoc do kuchyně. Práce je možná na HPP - částečný úvazek, DPP nebo DPČ. Pracovní doba dle dohody.

Požadavky na uchazeče:

- zkušenosti v provozu kuchyně,

- zdravotní způsobilost + potravinářský průkaz

Název společnosti:
ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o.
Telefon:
731 103 451
Odpovědná osoba:
Sarah Schneiderová
Reference:
67050240