Řidiči sk. C Zlín

Plat:
37500 - 40200 Kč
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
1

Popis pozice

Česká společnost příjme řidiče sk. C na svoz elektro odpadu v rámci zlínského a jihomor. kraje.

Nabízíme :

- Jednoduchou práci

- Zaměstnání ve stabilní společnosti s 26 letou tradicí.

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

- Zákonná školení zaplatíme za Vás.

- Nebudete se s nikým střídat na autě

- Pracovní doba PO-PÁ od 6:00 hod.

- Víkendy a svátky volné !

- Možno parkovat i v Uh. Hradišti

Požadujeme :

-Řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz řidiče, fyzickou zdatnost.

-Své životopisy posílejte na mail: potuznikova@jpmtrans.cz nebo volejte na tel: 736 614 573 - p. Potužníková. (7:00 - 16:00 hod).

Název společnosti:
JPM trans, s.r.o.
Telefon:
736614573
Odpovědná osoba:
Petra Potužníková
Reference:
67050363