Brigádník pro vyplňování dotazníků Ostrava

Plat:
30 Kč za úkon
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, Od 15 let
Okres:
Ostrava

Popis pozice

Hledáme komunikativní a energické brigádníky pro projekt průzkumu veřejného mínění týkajícího se iniciativy Green Deal. Vaším úkolem bude oslovení respondentů a pomoc při vyplňování dotazníků na zadané téma. Tato role vyžaduje dobrou schopnost komunikace.

Požadavky na uchazeče

Výborné komunikační schopnosti
Spolehlivost a pečlivost
Schopnost rychle se učit a adaptovat
Vlastní automobil výhodou

Nabídka

Smlouva na DPP/DPČ
Odplata: 30 Kč za každý kompletně vyplněný dotazník
Bonusový systém: Možnost výdělku až 500 Kč za hodinu na základě počtu vyplněných dotazníků a plnění cílových kvót
Flexibilní pracovní doba

Název společnosti:
Energie do domu
Adresa:
Ostrava
Telefon:
602317189
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Diana Vinklárková
www:

O firmě

Jsme Energie do domu s.r.o., česká firma tvořena odborníky s mnohaletými zkušenostmi v oblasti obnovitelných zdrojů. Nabízíme komplexní služby ve sféře fotovoltaických elektráren. Díky našemu nadšení a nasazení jsme schopni být inovativní a flexibilní v řešení Vašich požadavků. Společně pracujeme na tom, aby naši klienti dostávali ty nejlepší služby a aby námi realizované fotovoltaické elektrárny byly spolehlivé a efektivní. Naši firmu budujeme jako značku, která bude reprezentovat kvalitu, spolehlivost a profesionální přístup.