Ostraha autotým Tesco - Havířov Havířov

Plat:
130 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, OZP
Okres:
Karviná

Popis pozice

Náplň práce: Ostraha majetku a ochrana osob v prostoru u obchodního centra, jízda autem, práce s kamerovým systémem, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadavky na uchazeče

výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základní znalost PC, ŘP (aktivní řidič), praxe podmínkou, certifikát strážného výhodou. Žadatel musí být z Havířova

Nabídka

Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, pomoc při zajištění certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.

Poznámka

Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá  8:00 16:00 hod., tel. 734 881 684 p. Lenka Hanušová nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Název společnosti:
Protektia s.r.o.
Adresa:
Heršpická 993/11b
639 00 Brno Brno
Telefon:
734881692
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Roman Kremser

O firmě

Nabízíme práci zdravým uchazečům i osobám se zdravotním postižením.