Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob, linkové regionální dopravě a řidiči kamiónů Letovice

Plat:
34000 - 42000 Kč
Město:
Letovice
Okres:
Blansko
Počet míst:
10
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracoviště: Pražská 1119/82a, 679 61 Letovice.

Česká rodinná společnost, která poskytuje komplexní služby v autobusové, nákladní a kamionové dopravě, hledá řidiče autobusové a kamionové dopravy.

Hledáme řidiče s 3 letou praxí a řidičským oprávněním C, D, E. Dobrý zdravotní stav. Požadované prohlídky na kardio a zrak a psychotest. Částečná znalost češtiny je výhodou. Preference kandidátů z doprav po EU, speciálně ČR a SK.

Zaměstnanecké výhody: plně hrazené zcela nové ubytování (cca 700m od zaměstnání), 4 týdny dovolené.

První kontakt osobně na adrese: Pražská 1119/82a, 679 61 Letovice PO-PÁ v čase od 7.00-15.00 hod nebo na mail: zunka@dopaz.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Název společnosti:
DOPAZ s.r.o.
Telefon:
516474100
Odpovědná osoba:
František Zunka
Reference:
28131