Obkladač Kroměříž

Plat:
40000 - 60000 Kč
Město:
Kroměříž
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
3
Hodin týdně:
40

Popis pozice

praoviště Kroměříž - dle zakázek v rámci ČR/EU

- příprava podkladů, lepení obkladů a dlažeb

- základní vzdělání, praxe v oboru výhodou, ŘP B, základní znalost NJ (možnost zakázek v zahraničí)

- doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, PD Po-Pá 8:00-16:30 hod., možnost přesčasové práce

- kontakt osobně každé pondělí mezi 9:00-12:00 hod. v kanceláři na adrese Kollárova č.p. 528/1, Kroměříž, nebo kontakt telefonicky Po-Pá 8:00-16:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: thorboden@seznam.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
T.H.O.R. Boden, s.r.o.
Telefon:
704 774 600
Odpovědná osoba:
Petr Bortlík
Reference:
66762536