Učetní Milevsko

Plat:
25000 - 27000 Kč
Město:
Milevsko
Okres:
Písek
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Účtování účetních operací - faktury přijaté i vydané, pokladna, cestovní příkazy, interní doklady - vše v souladu s účetní metodikou firmy, účetními standardy a souvisejícími pravidly a předpisy, kontrola účetních dokladů, jejich evidence a archivace, příprava podkladů pro daňová přiznán, DPH, DPPO, účetní uzávěrka, inventarizace majetku a závazků.

Znalost podvojného účetnictví podmínkou. Software POHODA výhodou. Znalost MS OFFICE (excel)

První kontakt: dolejso@kdhaus.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Ekonomika - podvojné účetnictví, Ekonomika - fakturace, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Název společnosti:
KD Haus s.r.o.
Telefon:
774 448 832
Odpovědná osoba:
Radek Dolejší
Reference:
67049576