Skladník - skladnice Nýrsko

Plat:
28000 Kč
Město:
Nýrsko
Okres:
Klatovy
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Skladník - zaměřeno na práci ve skladu a expedici

KONTAKT: nejdříve telefonický pracovní dny 8:00 - 15:00

POŽADUJEME: řidičský průkaz B, manuální zručnost, flexibilita

VÝHODOU: zkušenosti a praxe s řízením VZV

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:

- Příspěvek na dopravu

- Dotované stravování ve firemní jídelně

- 5 týdnů dovolené

- Odměna za aktivní účast

- Flexi poukazy na fitness a wellness

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Vánoční prémie

- Zvýhodněné tarify mobilního operátora

- Bezplatné právní poradenství

- Firemní akce a zapojení do zajímavých projektů ( trvalá udržitelnost, společenská odpovědnost firmy, digitalizace apod. )

Název společnosti:
NEVEON Czech Republic spol. s r.o.
Telefon:
778 955 634
Odpovědná osoba:
Personální oddělení
Reference:
67049412