Vedoucí výroby Dubňany

Plat:
40000 - 50000 Kč
Město:
Dubňany
Okres:
Hodonín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Jedná se o pozici Vedoucího výroby. Vaší hlavní náplní práce by bylo vedení týmu údržby,mistrů. Zodpovědvost za každodenní provoz ve výrobě a vše s tím související:

o Práce s PC - příprava objednávek náhradních dílů

o Plánování udržby technologií

o Plánování směn a vývojů

o Koordinace řešení výrobních a provozních problemů

Nabízíme:

o HPP na půl roku s možností prodloužení

o Platové ohodnocení po zaučení 50.000 Kč

o Práci ve stabilní společnosti

Požadujeme:

o min středoškolské vzdělání ukončeno maturitou,

o Znalost práce s PC, znalost programu MS Excel, Word

o Schopnost pracovat v týmu, dobré vyjadřovací schopnosti, ochota učit se novým věcem a zvyšovat svoji úroveň, odolnost vůči stresu,

o Řidičský průkaz skupiny B

o Praxe v oboru vedení týmu

o Pečlivost, zodpovědnost

Životopisy spolu s motivačním dopisem posílejte na personalistika@rigum.cz, do předmětu prosím uvést Vedoucí výroby.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
RIGUM, s.r.o.
Odpovědná osoba:
Jiří Holeček
Reference:
67049553