Skladník-řidič Krnov

Plat:
28000 - 32000 Kč
Město:
Krnov
Okres:
Bruntál
Počet míst:
1

Popis pozice

Náplň práce:

příjem zboží, kontrola dodacích listů, provádění vstupní kontroly materiálu

ukládání a skladování zboží

vyskladnění a vychystání zboží

expedice zboží

vedení předepsané evidence a provádění inventur

rozvoz zboží (zástup v nepřítomnosti řidičů)

Požadujeme:

praxe v oboru výhodou

průkaz pro řízení VZV výhodou

řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou

trestní bezúhonnost

nutný potravinářský průkaz

Nabízíme: zázemí stabilní moderní firmy, pravidelnou pracovní dobu (pouze ranní směna), firemní benefity

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy, sleva v podnikové prodejně, prémie dle výsledků společnosti

Název společnosti:
DMHERMES TRADE s.r.o.
Telefon:
777212081
Odpovědná osoba:
Ivana Ghraibi
Reference:
67049517