Pracovník v sociálních službách nízkoprahové zařízení pro mládež Bary Ambrela Šluknov

Plat:
21000 Kč
Město:
Šluknov
Okres:
Děčín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Místo výkonu práce: Šluknov

Hledáte smysluplnou práci? Máte chuť pomáhat dětem a mladým lidem? Věříte, že s láskou a empatií se podaří neuvěřitelné věci? Chcete udělat něco proto, aby se žilo v naší společnosti lépe? Pak jste u nás na správném místě!

Hledáme pracovníka Bary Ambrela (Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež od 11 do 26 let).

Náplň práce - přímá práce s dětmi a mladými v klubu i v terénu, příprava a realizace aktivit a administrativa

Nabízíme:

• smysluplnou práci v příjemném týmu,

• nástup dle dohody,

• 25 dní dovolené,

• možnost dalšího vzdělávání, supervize,

• oboustrannou flexibilitu,

• vánoční odměny a další odměny a bonusy dle možností organizace.

Požadujeme:

• Předpoklady pro práci s mladými lidmi, schopnost pracovat v týmu, samostatnost, spolehlivost, • zodpovědnost, osobní zralost,

• profesionální zvídavost, ochotu pracovat v odpoledních hodinách,

• praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží,

• znalost práce na PC - MS Office,

trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

Kurz PSS, řidičský průkaz, pracovní zkušenost s cílovou skupinou.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na: info@charitasluknov.cz a označte jej do předmětu: "Pracovník v sociálních službách Bary Ambrela".

Vybrané zájemce pozveme k osobnímu setkání. Výběrové řízení je tříkolové.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Název společnosti:
Charita Šluknov
Odpovědná osoba:
Kamila Svobodová
Reference:
67049574