Kalkulant/ka Bojanovice

Plat:
30000 Kč
Město:
Bojanovice
Okres:
Znojmo
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadavky:

- vzdělání technického zaměření

- samostatnost, pečlivost, odpovědnost, komunikativnost

- řidičské oprávnění skupiny "B"

- znalost kreslících programů (Solidworks, Autocad…) výhodou

- znalost NJ velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody:

- pružná pracovní doba

- finanční ohodnocení dle praxe a vzdělání

- účast v systému firemních benefitů ' měsíční odměna

- finanční příspěvek na čištění ochranných pracovních oděvů

- dotované stravování

- příplatek za přesčasy 50%

- benefit body, dotované stravování, dodatková dovolená, kulturní akce

Informace:

- osobně - Bojanovice čp. 79, PO-PÁ 8:00 - 13:00

- mailem

- telefonicky PO-PÁ 8:00 - 13:00

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
FK dřevěné lišty, spol. s r.o.
Telefon:
777 200 638
Odpovědná osoba:
Zuzana Endlová
Reference:
67049570