Prodejní specialista/ka České Budějovice

Plat:
24000 - 26000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadavky: dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vzhled a příjemné vystupování, zájem o akční sporty i módní trendy, estetické cítění, základní znalost práce s PC.

Výhodou je: zkušenost v oboru snowboarding a skateboarding, včetně oblečení, základní znalost AJ nebo NJ, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: možnost profesního růstu, dobré platové podmínky, školení, zaměstnanecké slevy, firemní telefon, skipas na Lipno, budget na oblečení, půjčení sportovní výbavy zdarma.

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
LIP distribution s.r.o.
Telefon:
+420 777 788 799
Odpovědná osoba:
Jaromír Bůbal
Reference:
67032115