Praktické sestry Hostěradice

Plat:
30500 - 43000 Kč
Město:
Hostěradice
Okres:
Znojmo
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Nástup může být po dohodě i jinak.

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou.

Požadavky a popis činnosti:

- trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, práce na PC

- schopnost pracovat s lidmi s mentálním postižením

- nerovnoměrně rozvržená pracovní doba - 12 hodinové denní směny od 7.00 do 19.00 hodin - od pondělí do neděle dle harmonogramu směn

Zaměstnanecké výhody:

- benefity z FKSP

Informace:

- mailem

- telefonicky (PO-PÁ)

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Zámek Břežany, příspěvková organizace
Telefon:
515 277 514
Odpovědná osoba:
Monika Kacetlová
Reference:
67050012