Strážný/NÁ, vrátný/NÁ Beroun

Plat:
123.9 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Beroun
Okres:
Beroun
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Náplň práce: Ostraha objektu,kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz 6 -18, 18 - 6 hodin. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu,certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínko, vhodné pro OZP a OZZ. Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou,zázemí stabilní firmy,odměny pro vynikající pracovníky,možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E,pravidelná školení,příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční. Kontakt: e-mailem či telefonicky: Po -Pá od 8-14 hod.

Název společnosti:
OKO 69, s.r.o.
Telefon:
477070025
Odpovědná osoba:
Jiří Vašátko
Reference:
67049713