Pracovník/pracovnice v sociálních službách Teplice

Plat:
25000 - 32000 Kč
Město:
Teplice
Okres:
Teplice
Počet míst:
1

Popis pozice

Popis výkonu pracovních pozic:

o realizace přímé práce s klienty

o vedení jednání se zájemcem o službu

o individuální plánovaní s klienty služby

o vedení dokumentace

o komunikace s odborníky, se spolupracujícími subjekty

o zprostředkování dalších služeb

o konzultační a poradenská činnost

Specifikace požadavků na pracovní pozice - hledáme:

Absolventa střední školy (zakončeno maturitní zkouškou), absolventa rekvalifikačního kurzu na pracovníka v sociálních službách, dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, který:

o má administrativní schopnosti (PC, MS Office, internet),

o umí zpracovávat předsudky a má schopnost pracovat s problematikou sociálního vyloučení, případně s osobami v bytové nouzi,

o má dobré organizační schopnosti, umí pracovat samostatně, ale je i týmovým hráčem,

o má aktivní přístup a nadšení pro práci,

o má dobré komunikační schopnosti a empatii,

o má zdravou míru tolerance, zodpovědnost a respekt vůči vlastní osobě i klientům, zásadovost a spolehlivost,

o má schopnost odolávat stresu a má dobrý zdravotní a psychický stav,

o má odpovídající způsob sebeprezentace,

o má schopnost vyjednávat,

o výhodou jsou zkušenosti s prací v sociálních službách prevence.

Velikost úvazku: od 0,5 do 1,0 úvazku na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou pro obě strany, při spokojenosti obou stran prodloužení pracovního poměru

Místo výkonu: viz výše, terénní práce Teplice a ORP Teplice

Chcete-li se stát součástí našeho týmu, zašlete nám strukturovaný životopis, motivační dopis v rozsahu 0,5 - 1 strana formátu A4, a kontakt alespoň na jednu osobu, jež o Vás může poskytnout reference, na email vernerova@oskvetina.cz.

K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o výsledku výběrového řízení oznamujeme telefonicky či e-mailem. Květina, z. s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrová řízení či pracovní pozice neobsadit v případě, že uchazeči nenaplní očekávání zaměstnavatele.

Zaměstnanecké výhody:

o pracovní uplatnění v neziskové organizaci

o účast na celospolečensky prospěšných projektech

o možnost seberealizace a dalšího vzdělávání

o osobní a profesionální rozvoj

o adekvátní platové ohodnocení

o 25 dnů dovolené

o nástup dle vzájemné dohody

Název společnosti:
Květina z. s.
Telefon:
727 930 996
Odpovědná osoba:
Barbora Vernerová
Reference:
67018365