Optometrista Teplice

Plat:
38000 Kč
Město:
Teplice
Okres:
Teplice
Počet míst:
1

Popis pozice

Pro naši společnost Dr.Optik hledáme optometristu:

Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny.

Zázemí rodinné české firmy s nadstandartními firemními vztahy

Plat 38.000Kč hrubého plus výkonnostní odměny

Náborový příspěvěk 40000Kč

Možnost náborového příspěvku po zkušební době při smlouvě min. 1 rok

Služební vozidlo k dispozici

Další firemní benefit

Pravidelná odborná školení, kurzy a workshop

Příspěvek na stravu 210Kč na den plně hrazený firmou

Odměny za doporučení nového kolegy a jeho nástupu do firmy

A očekáváme:

Vaše odborné VŠ vzdělání a několikaletou praxi

Schopnost samostatného stanovení korekčních hodnot

Zkušenost v prodeji brýlových čoček

Schopnost aplikace kontaktních čoček

Vedení administrativy prodejny a klientských karet

Schopnost prodeje brýlových obrub

V případě neplnění některých výše uvedených parametrů, nástup možný s korigovanými benefity

Pro čerstvé absolventy speciální program zácviku a ohodnocení

Název společnosti:
DR. OPTIK s.r.o.
Odpovědná osoba:
Radka Hermanová
Reference:
67017538