Asistent/ka marketingu Jiřice

Plat:
25000 - 32000 Kč
Město:
Jiřice
Okres:
Pelhřimov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
35

Popis pozice

Náplň práce: péče o naše webové stránky a sociální sítě, aktualizace katalogů, korektury textů, překlady, správa e-shopu, podíl na organizaci veletrhů a firemních akcí

Požadavky: středoškolské vzdělání ukončené maturitou, pečlivost a důraz na detail, zvládání stresových situací, schopnost stanovit si pořadí priorit, spolehlivost, loajalita

Nabízíme: zajímavou, různorodou práci,možnost práce na zkrácený úvazek, odpovídající finanční ohodnocení, prostor k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu,

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
MANATECH CZ s.r.o.
Telefon:
565534076
Odpovědná osoba:
Adriana Samková
Reference:
67050065