Všeobecná sestra Horní Benešov

Plat:
28340 - 41780 Kč
Město:
Horní Benešov
Okres:
Bruntál
Počet míst:
1

Popis pozice

Přijme do pracovního poměru (za dlouhodobou nemoc)

Všeobecnou sestru v sociálních službách - Domov pro osoby se zdravotním postižením v Horním Benešově Hledáme:

Komunikativní, spolehlivou všeobecnou sestru pro příspěvkovou organizaci Sagapo Bruntál - Domov pro osoby se zdravotním postižením v Horním Benešově.

Charakteristika vykonávané práce:

- Plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu

- Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu

- Podpora uživatelů při osobní hygieně, sebeobsluze, dopomoc při jídle, denních činnostech

Požadujeme:

- Znalost v oblasti zdravotních a sociálních služeb

- Aktivní přístup a spolupráci

- Výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti

- Samostatnost a zodpovědnost

- Spolehlivost

- Flexibilita

- Ochota dále se vzdělávat

- Znalost práce na PC (program WORD, EXCEL, Outlook, Explorer)

- Řidičské oprávnění - sk.B, aktivní řidič

- Vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném zdravotnickém bakalářském nebo magisterském studijním programu nebo vyšší odborné zdravotnické vzdělání nebo střední zdravotnické vzdělání s maturitní zkouškou

Nabízíme:

- Stabilní zázemí organizace Sagapo

- Kvalitní zázemí pro výkon práce

- Délka pracovní doby 40 hod. týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba v nepřetržitém provozu v jednosměnném pracovním režimu denní směny

- Platové zařazení v 10. platové třídě dle délky započtené praxe v souladu s předpisy o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (28 340 - 41 780 Kč) + osobní příplatek (0 - 3 500 Kč) po uplynutí 3měsíční zkušební doby

- 1 týden dovolené navíc

- Indispoziční volno 1 den ročně

- Stravovací paušál

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Vzdělávání v oboru

- Zvýhodněný tarif T-mobile

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis s přehledem průběhu zaměstnání elektronickou poštou na adresu: varja.mrazkova@sagapo.cz

Nástup možná od 06.05.2024 nebo dle dohody. Bližší informace na tel. č. 554 211 061.

Název společnosti:
Sagapo, příspěvková organizace
Telefon:
554211061
Odpovědná osoba:
Varja Mrázková
Reference:
67049853