Asistent/ka správce sítě Židovice

Plat:
30000 Kč
Město:
Židovice
Okres:
Litoměřice
Počet míst:
1

Popis pozice

- Požadujeme:

- Orientace v oblasti výpočetní techniky -- Komunikativnost, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup, ochota učit se novým věcem -- Práce vhodná i pro absolventy

- Náplň práce:

- Správa, nákup, instalace a údržba SW HW. Komunikace s dodavateli SW a HW

Nabízíme: Práce na plný úvazek ve stabilní společnosti - Bonusy po zkušební době až 10% - 25 dní dovolené - Závodní stravování - Pracovní doba od 7.00hod-15.00hod

Způsob kontaktování zaměstnavatele:

Jaroslava Martišková, tel. 416 809 222, e-mail aroma@aroma.cz

Název společnosti:
Aroma Praha, a.s.
Telefon:
416 809 222
Odpovědná osoba:
Jaroslava Martišková
Reference:
67049876