Skladník (M/Ž) Chotoviny

Plat:
25000 - 30000 Kč
Město:
Chotoviny
Okres:
Tábor
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Jedná se o pracovní pozici skladníka a příležitostného řidiče.

Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikativní schopnosti, ochota pracovat, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: stravenkový paušál , možnost profesního růstu, jistota stabilního zaměstnání, nepracujeme o svátcích a o víkendu.

Kontakt: e-mailem - vodubova@tiscali.cz, telefonicky, osobně po telefonické domluvě.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Název společnosti:
VAREPO s.r.o.
Telefon:
604 748 183
Odpovědná osoba:
Václav Dub
Reference:
67020037