Údržbář - elektrikář ve výrobním závodě Planá nad Lužnicí

Plat:
40000 - 45000 Kč
Město:
Planá nad Lužnicí
Okres:
Tábor
Počet míst:
1

Popis pozice

Hlavní náplň práce

Zabezpečení plynulého chodu strojního zařízení závodu a jeho preventivní údržba.

Analýza poruch a jejich odstranění. Spolupráce s externími pracovníky při řešení

náročnějších oprav. Správa skladových zásob náhradních dílů.

Co od vás požadujeme

. SOU/SŠ vzdělání elektro, technického nebo strojního zaměření

. vyhláška 50/1978

. spolehlivost a pracovitost

. manuální zručnost

. znalost PLC výhodou

Zaměstnanecké výhody:

13. plat plus prémie, věrnostní, neomezený mobilní tarif, dotované závodní

stravování, praní pracovních oděvů.

Zveřejnit

Název společnosti:
Pila Pasák a. s.
Telefon:
602226640
Odpovědná osoba:
Luboš Pasák
Reference:
67049979