Revizní technik Zbiroh

Plat:
24100 Kč
Město:
Zbiroh
Okres:
Rokycany
Počet míst:
2

Popis pozice

Požadavky: min. střední odborné vzdělání v oboru elektro, osvědčení § 9 vyhl. 50/1978 Sb., nebo min. 5 let praxe v oboru elektro, SŠ elektro, ŘP sk. B, práce na PC, ochotu cestovat. Práce ve výškách.

Nabízíme: od 24.100,- Kč/měs., osobní ohodnocení, pracovní odměny, stravenky a další benefity

Kontakttelefonicky nebo e-mailem: Ing. Marcela Tichá, tel.: 950 795 121, e-mail: marcela.ticha@sozol.izscr.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - provádění revizí na elektrických zařízeních dle §9 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
MINISTERSTVO VNITRA ČR
Telefon:
950 795 121
Odpovědná osoba:
Marcela Tichá
Reference:
66782040