Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou Volduchy

Plat:
24000 - 30000 Kč
Město:
Volduchy
Okres:
Rokycany
Počet míst:
6

Popis pozice

Náplň práce: komunikace s řidiči MKD - přidělování práce, řešení problémů vzniklých v průběhu přepravy, vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme: znalost ukrajinského nebo ruského jazyka na komunikativní úrovni, u rodilého mluvčího požadujeme dobrou znalost českého jazyka, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, praxe v administrativě 1 rok, praxe v dopravě výhodou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly, odolnost vůči stresu

Název společnosti:
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Telefon:
371 740 535 (Po - P
Odpovědná osoba:
Blanka Fabiánová
Reference:
66904025