Technik - školitel řidičů Rokycany

Plat:
30000 Kč
Město:
Rokycany
Okres:
Rokycany
Počet míst:
5

Popis pozice

Náplň práce: plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému, komunikace s řidiči a disponenty, plnění KPI cílů v rámci vozového parku

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni (u rodilých mluvčí požadujeme znalost českého jazyka), předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t výhodou, časovou flexibilitu, umět si zorganizovat práci, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC a základní orientace v dopravních systémech výhodou, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou flotilu

Nabízíme: zajímavé pracovní ohodnocení, zázemí stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou

Název společnosti:
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Telefon:
371 740 535 (Po - P
Odpovědná osoba:
Blanka Fabiánová
Reference:
67021133