Brigáda - zahradník, údržbář Vidice

Plat:
130 - 150 Kč
Město:
Vidice
Okres:
Kutná Hora
Počet míst:
2
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Hledáme zkušeného a nadšeného brigádníka na pozici Zahradník / Údržbář do naší společnosti Casa Serena na Zámku Roztěž.

Tato pozice je ideální pro jedince, kteří mají zájem o práci v krásném prostředí zámeckých zahrad a mají chuť přispět k udržování jejich krásy.

Náplň práce:

" Péče o zámeckou zahradu a okolní zeleň.

" Údržba a zvelebování zahradních ploch.

" Práce se zahradní technikou a nářadím.

" Drobné opravy a údržba zámeckých prostor.

Požadujeme:

" Zkušenosti v oblasti zahradnictví nebo obecné údržby.

" Spolehlivost a pečlivost při práci.

" Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

" Zájem o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:

" Nástup od 1.5. 2024.

" Pracovní doba 20 hodin týdně.

" Hodinová mzda odpovídající vašim předešlým zkušenostem.

" Příjemné pracovní prostředí na Zámku Roztěž.

" Možnost dlouhodobé spolupráce a případného přechodu na trvalý pracovní poměr od jara 2025.

" Stravenky.

V případě zájmu pište na uvedený email.

Název společnosti:
Casa Serena s.r.o.
Odpovědná osoba:
David Krpela
Reference:
67048327