Pečovatel/ka na DPP Charitní pečovatelské služby Holice Holice

Plat:
155 Kč
Město:
Holice
Okres:
Pardubice
Počet míst:
1

Popis pozice

Oblastní charita Pardubice, Charitní pečovatelská služba Holice hledá brigádnice/brigádníky na pozici pracovník v sociálních službách (pečovatelka) na dohodu o provedení práce / dohodu o pracovní činnosti, na zkrácený úvazek

Jedná se o terénní pečovatelskou službu.

Nabízíme:

- smysluplnou práci v příjemném přátelském kolektivu velké stabilní společnosti.

- pracovní obuv a oblečení

- podporu - odborné vedení, další vzdělávání, možnost supervize

Požadujeme:

- zájem o práci se seniory a lidmi se zdravotním postižením

- základní povědomí o sociální službě

- schopnost řádně vést evidenci služby

- časovou flexibilitu

- úctu k hodnotám Charity jako církevní instituce (Kodex Charity Česká republika, Etické zásady a pravidla chování pracovníků Oblastní charity Pardubice)

Osobnostní předpoklady:

- ztotožnění se s posláním Charity

- odolnost vůči fyzické i psychické zátěži

- schopnost a ochota ke spolupráci v týmu a zároveň schopnost samostatné práce

- lidskost, poctivost, odpovědnost a komunikativnost

- vlastní aktivita a tvořivý přístup

Vhodné pro absolventy.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na dfifernova@charitapardubice.cz, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Kontakt: Bc. Dana Fifernová, DiS., vedoucí Pečovatelské služby Moravany, dfifernova@charitapardubice.cz, 775 296 831

První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Oblastní charita Pardubice
Telefon:
775 296 831
Odpovědná osoba:
Dana Fifernova
Reference:
67049217