Pomocná síla v kuchyni HPP (+ také DPP/DPČ) Jílové

Plat:
27000 Kč
Město:
Jílové
Okres:
Děčín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Místo výkonu práce:

Teplická 138, 40701 Jílové u Děčína

Nástup možný ihned.

Požadavky:

- Schopnost pracovat v týmu a komunikovat efektivně.

- Flexibilita a ochota učit se novým věcem.

- Respekt k čistotě a pořádku

Co nabízíme:

- Příležitost pracovat v přátelském prostředí.

- Možnost zaškolení pro ty, kteří nemají předchozí zkušenosti v gastronomii.

- Zaměstnanecké benefity.

- Odměna odpovídající vašim dovednostem a angažovanosti.

Tato příležitost je vhodná brigádně i pro studenty, kteří hledají flexibilní pracovní možnosti vedle svého studia. Vhodné také pro držitele dočasné ochrany.

Kontakt: Ivana Matušková, tel. +420 603 229 092, e-mail: 655221@seznam.cz

Název společnosti:
Ivana Matušková
Telefon:
603229092
Reference:
67048740